2019-09-23
Tekla

Molnár Józsefné

Születési hely: Magyarbánhegyes
Születési idő: 1950. március12.
Lakóhely(település): Szeged
Foglalkozás(ok): Általános iskolai tanár, jelenleg nyugdíjas
Működési terület: Oktatás
Munkahely(neve, település): Mezőkovácsháza, 1.Sz. Általános Iskola, majd ennek a névváltozatai
Megjegyzés (rövid életrajz): 1972-ben került Mezőkovácsházára, mint matematika-kémia szakos tanár. Innen ment nyugdíjba 2007-ben. Munkája során szerette kipróbálni az új dolgokat. A tehetséges tanulókkal igen szép eredményeket ért el megyei és országos versenyeken egyaránt. Volt munkaközösség- vezető, szakszervezeti titkár, a minőségbiztosítási csoport vezetője, és rövid ideig igazgatóként is dolgozott. Kiváló emberi tulajdonságokkal rendelkező, szorgalmas, kitartó, a színvonalból nem engedő ember. Kifogyhatatlan gyermekszeretete, következetessége,a szakma iránti elkötelezettsége végigkísérte pedagógusi munkáját. Mezőkovácsháza Város Szolgálatáért, 2007. A képviselő-testület kiváló szakmai munkája elismeréseként, a városban vállalt közéleti szerepvállalásáért nyugdíjba vonulása alkalmából Mezőkovácsháza Város Szolgálatáért kitüntetésben részesítette Molnár Józsefné tanárnőt, az Oktatási és Kulturális Bizottság első ciklusban volt tagját, majd elnökét. Molnár Józsefné 4 évtizedes pályáját, annak eredményét, az Oktatási és Kulturális miniszter pedagógus szolgálati emlékéremmel ismerte el.