2019-06-24
Iván

Matuzik Istvánné

Születési hely: Mezőhegyes
Születési idő: 1960. április 9.
Lakóhely(település): Battonya
Foglalkozás(ok): Tanító, művelődésszervező
Működési terület: Oktatás, közművelődés
Munkahely(neve, település): Városi Művelődési Központ és Könyvtár, Battonya
Megjegyzés (rövid életrajz): Általános Iskolai tanító, népművelő szakkollégiumi és közoktatás vezetői végzettséggel rendelkezem. ECDL-EU-konform bizonyítvány. Hét 30 órás módszertani továbbképzés, valamint egy 120 órás minőségbiztosítással kapcsolatos képzés. Valamennyi akreditált. Munkahelyeim: 1981-1983. Általános Iskola Mezőkovácsháza 1983-1994. Általános Iskola Battonya 3-4. osztályokban oktátás-nevelés 1994-2009. Balsaráti Vitus János Általános Iskola Dombegyház igazgató A HEFOP/2005/2.1.5 „A halmozottan hátrányos helyzetű tanulók integrált nevelése” című pályázatban projektmenedzserként dolgoztam. Igazgatói pályám alatt került bevezetésre az iskolában az Integrált Pedagógiai Rendszer, a cigány népismeret oktatása tantárgyakba integrálva évfolyamonként, valamint a sajátos nevelési igényű és a beilleszkedési és magatartás zavaros tanulók beintegrálása. 3. ciklusban vagyok önkormányzati képviselő. Az Ügyrendi, a Művelődési, Oktatási, Ifjúsági és Sport Bizottságban tevékenykedtem. Jelenleg a Pénzügyi Bizottságban tagként, valamint a Művelődési, Oktatási, Ifjúsági és Sport Bizottság elnökeként veszek részt a testület munkájában.
Település: Battonya