c_logo

A mű témája: 2007.
Telefonszám: +36 30 868 1041
A mű helye: 2685
Alkotás története: Az egyesület célja az autó-motor sport népszerűsítése és megismertetése. Az egyesület szerepet vállal az egészségmegőrzés és a betegségmegelőzés területén,ezenkívül szociális ellátó és családsegítő tevékenységet is végez, fontos szerepet tulajdonít a gyermekek és felnőttek oktatásának és nevelésének, képességeik fejlesztésének, az általános ismeretterjesztésnek. Szerepet vállal a természetvédelem és az állatvédelem területén. Mindemellett kulturális tevékenységet is folytat,fontosnak tartja a kulturális örökség megóvását, szerepet vállal a gyermek- és ifjúságvédelemben, a gyermekek és az ifjúság érdekeinek képviseletében. Az egyesület feladatának tekinti a hátrányos helyzetű csoportok társadalmi esélyegyenlőségének elősegítését is.
Alkotás története: 18393189-1-04
E-mail cím: kiraly.csaba@viharsarokamse.hu
Weboldal: http://viharsarokamse.hu/
Képviselő(k): Király Csaba
Típus (pl. alapítvány): egyesület

Cég adatbázis | Info | Kapcsolat | Intézményi adatbázis | Nonprofit szervezetek | Összetett keresés | Fórum | Gy.I.K.